LG Hi-Macs Acrylic Solid Surface Tezgah Modelleri – Avantajları ve Fiyatları

lg hi-macs akrilik

Kaliteli ve kullanışlı yüzey malzemelerinden olan LG Hi-Macs, akrilik tezgah modelleri ile yaşam alanlarında fark yaratmaya devam ediyor. Masif ve yüksek nitelikli mineral bileşiminden oluşan LG Hi-Macs Akrilik Solid Surface, tezgah modelleri ile konut ve ticari uygulamalarda çok yönlü ve fonksiyonel kullanım alanlarıyla dikkat çekiyor.

LG Hi-Macs akrilik tezgah özellikleri ve renkleri ile şık ve kaliteli bir görünüm sunarak  evlerinize hayal gücünüzü taşımaktadır. LG Hi-Macs akrilik tezgah montajı da üretimi kadar kolay ve keyiflidir.

LG Hi-Macs akrilik Tezgah Kullanım Alanları

LG Hi-Macs akrilik tezgah modelleri yapısının esnekliği nedeniyle:

 • mutfak tezgahları,
 • banyo tezgahları,
 • duş teknesi ve duvarları,
 • pencere denizliği,
 • resepsiyon ve bar bankosu,
 • masalar,
 • duvar kaplamaları,
 • WC tezgahları,
 • denizlik ve laboratuvar tezgahları vb. uygulamalar için kullanılmaktadır. LG Hi-Macs akrilik tezgah tasarımı geniş yelpazesiyle kullanıcılarının dilediği alanlarda şekillendirilebilir.

LG Hi-Macs akrilik Tezgah Özellikleri

LG Hi-Macs akrilik tezgah özellikleri dikkat çekici ve avantajlı olmaları yönünden kullanıcılarına yarar sağlamaktadır. LG Hi-Macs akrilik tezgah modelleri, yüksek performanslarıyla ve dirençli yapılarıyla göz doldurmaktadır.

LG Hi-Macs akrilik tezgah özellikleri:

Dayanıklı

LG Hi-Macs akrilik tezgah modelleri konutlar ve ticari kullanımlar için birbirinden farklı beklentileri karşılamak üzere geliştirilmiştir. Çarpmaya karşı dayanıklılık testlerine iyi tepkiler veren LG Hi-Macs akrilik tezgahlar sürekli canlı ve renkli kalır.

Hijyenik

LG Hi-Macs akrilik tezgah tasarımı optimum hijyen sağlamaktadır. Özel tesisler için anti bakteriyel yüzey uygulaması bulunur.

Yarı Saydam

LG Hi-Macs akrilik tezgah özellikleri arasında yarı saydam olması da yer alır. Bu durum tasarımcılara ve mimarlara yeni ufuklar açmaktadır.

Homojen

Gözle görülmeyen derzler, en karmaşık uygulamaların dahi tek blok halinde yapıldığı izlenimini verir. LG Hi-Macs akrilik tezgah tasarımı sağlamdır, yıpranma izleri barındırmaz ve zarar gören yerleri rahatça değiştirilir.

Uzun Ömürlü

LG Hi-Macs akrilik tezgah temizliği su ve bezle yapılırken çizilmeler ise kolaylıkla yok edilebilir. Zarar gören kısımlar ise değiştirilebilir.

Kolay Şekillendirilebilir

Neredeyse her şekle girebilen bir madde haline gelen Hi-Macs, akrilik tezgah modelleri için ısıtıldığında kolaylıkla her kalıba girebilir.

LG Hi-Macs Akrilik Tezgah Temizliği Nasıl Yapılır?

LG Hi-Macs akrilik tezgah temizliği tüm kaliteli yüzey temizlikleri gibi rahatça yapılabilir. Masrafsız olan ve ekstra malzeme gerektirmeyen LG Hi-Macs temizliği sadece su ve bez ile yapılabilir. LG Hi-Macs akrilik tezgah modelleri için kullanılan malzemenin özellikleriyle ürünler kolaylıkla temizlenebilir. LG Hi-Macs akrilik tezgah temizliği paranızı ve vaktinizi almaz.

LG Hi-Macs Akrilik Tezgah Renkleri Nelerdir?

LG Hi-Macs akrilik tezgah renkleri oldukça fazladır. Her mekana uyum sağlayacak akrilik tezgah renkleri arasından seçim yapmak zor olmayacaktır. LG Hi-Macs teknolojisi ile geniş üretim ve montaj alanı yakalanır. Mutfaklarda, banyolarda, restoranlarda, cafelerde, otellerde ve hastanelerde mekanın rengine uyumlu olacak modeller hazırlanmaktadır. Siz de dilediğiniz LG Hi-Macs akrilik tezgah renkleri ile mekanlarınızda hoş bir hava yaratabilirsiniz.

LG Hi-Macs Akrilik Tezgah Modelleri

LG Hi-Macs akrilik tezgah modelleri mekan özelliklerine uygun olarak tasarlanır. Evlere ve iş yerlerine uyumlu LG Hi-Macs akrilik tezgah modelleri, kamu alanlarında da uygulanır. LG Hi-Macs akrilik tezgah kullanımı için her mekana özgü tasarımlar oluşturulabilir. LG Hi-Macs akrilik tezgah modelleri için satış ekiplerimizden bilgi alabilirsiniz.

LG Hi-Macs Akrilik Tezgah Tasarımı ve Montajı

LG Hi-Macs akrilik tezgah tasarımı her mekan için ayrı olarak projelendirilmektedir. Tasarımı tamamlanan kataloglardan tercih yapılabileceği gibi hayallerinizdeki modeller de tasarıma aktarılmaktadır.

LG Hi-Macs akrilik tezgah montajı hizmetiyle de güvenilir montaj uygulamaları yapılmaktadır. LG Hi-Macs akrilik tezgah montajı sırasında kesilen parçaların ek yerlerinin belirsiz şekilde montajına tanık olabilir, satın aldığınız malzemenin kalitesini yakından görebilirsiniz.

LG Hi-Macs Akrilik Tezgah Fiyatları

LG Hi-Macs akrilik tezgah fiyatları mekanınızın boyutlarına, özelliklerine ve proje kapsamına göre değişmektedir. Ayrıca LG Hi-Macs akrilik tezgah modelleri, ölçüleri ve renkleri de karşınıza çıkacak olan fiyatları etkilemektedir. Yıllarca kullanılacak kalitede olması beklenen LG Hi-Macs akrilik tezgah fiyatları;

 • Özel tasarım olup olmamasına,
 • Kurum ya da kişi taleplerine,
 • Mekan büyüklüğüne,
 • İstenen kullanım özelliklerine,
 • Ekstra yapılacaklara göre değişmektedir.

Yaşam alanlarında, ev ve iş yerlerinde, kamu kuruluşlarında dekoratif çözümler sunan LG Hi-Macs akrilik tezgah modelleri sağlığınız ve bütçeniz için en doğru tercih olacaktır. LG Hi-Macs akrilik tezgah fiyatları ve projeleri hakkında bizleri arayabilirsiniz.